Pomáháme spolku Bikers Help

DSC_8884-1Název, forma a sídlo Spolek „Bikers Help, z.s.“ (dále jen „spolek“) je právnickou osobou založenou v souladu s ust. § 214 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.

Sídlo spolku:

Nové sady 988/2, BRNO, PSČ 602 00

Co děláme:

Charakter spolku Spolek je dobrovolným, nevládním, neziskovým sdružením, v němž se spolčili provozovatelé a příznivci motoristického sportu ve snaze společného provozování obecně prospěšných činností v oblasti zdravotnictví, školství a tělovýchovy, k provozování internetového serveru „Bikers Help“ na www.bikershelp.cz, za účelem shromažďování darů od právnických a fyzických osob a jejich následné poskytování na konkrétní charitativní účely v oblasti zdravotnictví, školství, sociální péče a tělovýchovy.

Účelem spolku je:

  • a) Hlavním účelem Spolku je společné provozování obecně prospěšných činností v oblasti zdravotnictví, sociálních služeb, školství a tělovýchovy, provozování internetového serveru „Bikers Help“ za účelem shromažďování darů od právnických a fyzických osob a jejich následné poskytování na konkrétní charitativní účely v oblasti zdravotnictví, školství a tělovýchovy, které se řídí příslušnými právními předpisy, rozhodnutími a pokyny příslušných správních úřadů. Vedlejší činnost Spolku spočívá zejména v
  • b) organizace a zajišťování vzdělávacích, společenských a volnočasových aktivit souvisejících s charitativní činností,
  • c) zajištění prezentace charitativní činnosti,
  • d) propagace motoristického sportu,
  • e) součinnost se sdruženími a organizacemi s obdobným předmětem činnosti.

Nákup u nás:

Nákupem věcí od Bikers Help u nás podpoříte finanční částkou tento spolek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení